Super indukcyjna stymulacja

Technologia ta wykorzystuje pole elektromagnetyczne wysokiej intensywności, które korzystnie oddziałuje na ludzką tkankę. BTL SIS prowadzi do natychmiastowej ulgi w bólu, zarówno w ostrych, jak i przewlekłych dolegliwościach bólowych.

JAK TO DZIAŁA?

Dzięki wykorzystaniu szerokiego zakresu częstotliwości BTL-SIS redukuje dolegliwości we wszystkich stadiach zespołów bólowych. Działanie to opiera się na trzech teoriach kontroli bólu i każda z nich wymaga wpływu innej częstotliwości. Dlatego też terapia SIS prowadzi do natychmiastowej ulgi zarówno w ostrych, jak i przewlekłych stadiach choroby.

BTL-SIS to unikalna i zaawansowana technologia. Innowacyjna konstrukcja aplikatorów pozwala na komfortowe przeprowadzenie precyzyjnej terapii na
określonym obszarze zabiegowym. Nowoczesna technologia umożliwia pracę z częstotliwością do 150 Hz oraz z maksymalną intensywnością stymulacji do 28 kT/s. Opatentowany system chłodzenia aplikatorów pozwala na długotrwałe stosowanie terapii.

NAJCZĘSTSZE WSKAZANIA DO ZABIEGU SIS:

Grafiki przedstawiają redukcję dolegliwości bólowych po 5 - 10 terapiach z wykorzystaniem BTL SIS. 87% uczestników badania potwierdziło wyraźne zmniejszenie dolegliwości bólowych.

X

Kontakt