Pracownia USG

Aparat HD7 XE został skonstruowany z myślą o uzyskaniu wysokiej jakości obrazów podczas badań i usprawnieniu procedur roboczych, niezależnie czy jest on używany w aktywnie działającej klinice, szpitalu, czy praktyce prywatnej. Firma Philips połączyła zaawansowane funkcje, obrazowanie w wysokiej rozdzielczości oraz wspólny dla typowy interfejs użytkownika, tak aby uzyskać rozwiązanie najlepsze w swojej klasie.

Ultrasonograf HD7 XE firmy Philips korzysta z szeregu funkcji i możliwości dostępnych w aparatach Philips wyższej klasy i scala je, tworząc aparat doskonały z punktu widzenia jednostki świadczącej wszechstronne usługi. Aparat HD7 XE można skonfigurować pod kątem określonych potrzeb, wybierając opcje z rozbudowanej listy.

Jakość obrazowania

Podobnie jak wszystkie aparaty firmy Philips ultrasonograf HD7 XE jest zbudowany na bazie szerokopasmowego cyfrowego układu formowania wiązki ultradźwiękowej, który jest fundamentem obrazowania wysokiej jakości. Wzbogacenie go o technologię inwersji impulsu oraz zaawansowanego adaptacyjnego przetwarzania obrazów XRES sprawia, że uzyskiwany obraz jest jeszcze lepszy. W efekcie uzyskuje się najlepsze w swojej klasie obrazowanie w wysokiej rozdzielczości.

X

Kontakt